logo-mini

YÜKSEL COLOR Hakkımızda

Nesilden Nesile Yüksel Color Üç Nesildir Fotoğrafçıyız…!!!

Üç nesildir fotoğrafçılık yapan Erbay ailesinin son ferdi Serkan Erbay babası Yüksel Erbay, dedesi Paşa Erbay’dan almış olduğu bu bayrağı inşallah 4. nesil olacak olan çocuğuna da öğreteceğini söyledi…

Müessesemiz 1948 tarihinde Foto Vatan adıyla ailemizin en büyüğü Paşa Erbay tarafından Sürmene Hükümet Caddesinde kurulmuştur.

Foto Vatan 1964’e kadar bu unvanla hizmet vermiştir. Bu tarihten itibaren kurucu Paşa Erbay’ın oğlu olan Yüksel Erbay hizmeti devralmıştır.
1964 senesinden 1973 tarihine kadar Foto Stil adıyla hizmet vermiştir.
1973 senesinden sonra ise Yüksel Erbay Sürmene’nin Üç Yıldız caddesinde Foto Yüksel adıyla yeni bir mağaza açarak hizmete devam etmiştir.ayrıca sırasıyla araklı ve trabzon merkez’de 35 yıl birçok fotoğrafçıya labaratuar baskı ve çözüm hizmetide sunmuştur.
Bu süreç içerisinde yılların verdiği tecrübe ve deneyim birçok sektördeki arkadaşlara iş olanağı sağlamıştır.
Prensibleri ve ilkelerinden asla ödün vermeden müşteri memnuniyeti ve teknolojiyi günün şartlarına en uygun şekilde takip ederek her zaman müşterisine en kaliteli ve en iyi hizmeti vermek anlayışıyla 61 yıldır ilk günkü heyecanıyla çalışmaya devam etmektedir.
Şimdi ise Yüksel Erbay’ın oğlu olan Serkan Erbay tarafından Çarşı Mahallesinde Üç Yıldız Caddesinde Yüksel Color Dijital Fotoğrafçılık unvanıyla yeni bir mağaza açarak üç kuşaktır süregelen hizmeti devralmıştır.
Yüksel Color ”Geçmişin tecrübesi geleceğim teknolojisi ” prensibini esas alarak 1948 yılından bugüne hizmet vermeye devam etmektedir.
Firmamız fotoğrafçılık sektöründe üç kuşaktır hizmette bulunmakta ve yılların verdiği tecrübe ile yeni kuşaklara fotoğrafçılık mesleğini sevdirerek devam etmesine katkıda bulunmaktadır.
Müessesemiz bir aile müessesi olduğu gibi yıllardır düğün, nişan, sünnet ve özel günlerinizde profesyonel video ve kamera çekimleri ile hizmetinizde olmaya devam ediyor.
Öncelikli kaliteli fotoğraf, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve en önemlisi güler yüzlü personeliyle daima hizmetinizde olacaktır.
Sloganımız ”Geçmişin Tecrübesi ve Geleceğin Teknolojisi” ile daima hizmet vermektir.
Yüksel Color Fotoğrafçılık Serkan Erbay Müşterilerine Daha İyi Hizmet Vermek Amacıyla Kurduğu “www.yukselcolor.com “ adlı siteyle halka daha yakın olduğunu randevu ve hizmetlerini daha hızlı gerçekleştirmek amaçlanmıştır.

YÜKSEL COLOR - Profesyonel Fotoğrafcılık